| Madu a întrebat:

Am o relatie de 8 luni cu un baiat de 20 de ani iar eu am 18! Mentionez ca la mine e primul prieten asa ca la inceputul relatie nu m-am aratat asa cum sunt eu cu adevarat de teama ca ma va respinge! Am avut nenumarate certuri intr-adevar si din cauza mea! De fiecare data cand eram suparata ma razbunam pe el spunandu-i ca vreau sa ne despartim! Ne certam, incepea alta relatie nu trecea mult timp(maxim 2 sapt)si ne impacam inapoi! Uneori in asta 2 sapt vb ca amici...laughingRecunosc ca sunt uneori dificila si greu de inteles dar il iubesc cu adevarat! Cu toate ca ma purtam prosteste nu l-am inselat niciodata! Si chiar si dupa nenumarate certuri tot el venea cu planuri de viitor, de o relatie serioasa! Totusi uneori ma intreb daca tine la mine caci nu stiu cum se face dar de fiecare data cand ne certam aparea alta fata chiar a doua zi! Oare tine la mine? Nu pot spune ca m-a folosit caci nu am intretinut relatii sexuale inca cu toate ca de la o vreme simt ca isi doreste asta! Doresc o parere:Credeti ca ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| CristinaForTPU a răspuns:

Buna! daca tear iubi cu adevarat n-ar accepta sa va despariti si ar lupta foarte mult pentru tine... S-ar putea sa te iubeasca baiatubig grin... daca ai stat atat cu el, si daca nu ati avut relati sexuale e clar ca te iubestetongue

Bafta! Sa aveti copil sanatos. daca veti aveatongue

| Madu explică (pentru CristinaForTPU):

Pana la urma crezi ca ma iubeste sau nu?laughing

| Madu explică (pentru CristinaForTPU):

Oricum iti multumesc!big grin

| CristinaForTPU a răspuns (pentru Madu):

FATOOlaughing Baieti au multe fete... si gasesti greu unu adevaratcrying...
daca lupta pentru tine da te iubeste asa zicbig grin mersi pentru funda

| Madu explică (pentru CristinaForTPU):

Nu ai pentru ce!big grin:XMersi de raspuns!

8 răspunsuri:
| zamolczezingri31 a răspuns:

Sincer? Nu va iubiti cu adevarat.Tu il iubesti adolescentin, el te iubeste sexual.Ti-a prins slabiciunile si le foloseste impotriva ta, de aceea apare mereu alta fata.Ca sa te faca geloasa si sa faci apoi tot ce vrea el. Daca cumva il intrebi ce este cu acea fata,cred ca iti va raspunde ca pe tine te iubeste si vrea sa te pastreze iar cu acea fata sau acele fete nu face decat sex,ca de, e si el barbat si simte nevoia de sex.Tie iti trebuie un barbat care sa iti faca perna din umarul lui, pat din trupul lui, batista din sarutarile lui, putere din bratele lui si care sa te respecte si sa te inteleaga.Care sa te critice cu iubire atunci cand gresesti, sa te sfatuiasca, sa iti explice cu calm si rabdare ce si unde ai gresit si care sa iti ia intotdeauna apararea in fata altora chiar daca tu nu ai dreptate.Iar cand sunteti intre patru ochi sa iti explice de ce ai gresit si unde si cand si sa te corecteze cu blandete.Pot spune cu siguranta ca tine la tine dar nu te iubeste.Cu stima si respect pentru frumusetea ta si sufletul tau pur, inca neatacat de malefic.Pentru alte detalii, putem vorbi pe mess.Am ID-ul:z_ingri31@yahoo.com

| CatelusiiSarPeSaltele a răspuns:

Pai sa te gandesti asa ca prima data cand un baiat incepe relatia se gandeste doar la sex apoi pe parcurs se gandeste la ceva mai serios. Faza cu acea fata este ca vrea sa te faca geloasa sa mergi la el si sa iti ceri scuze.Si zici ca v-ati certat de multe ori si v-ati impacat hmmm... logic ca te iubeste si de fiecare data te vrea inapoi e clar ca nu prea poate rezista fara tine laughing Sper ca te-am ajutat :*

| Madu explică (pentru CatelusiiSarPeSaltele):

Multumesc mult de tot! Si da! Ai dreptate!:XDe Revelion a venit sa ii cunoasca pe ai mei si a iesit la miezul noptii in camasa si in blugi s-a pus in genunchi si a spus ca vrea sa il iert si apoi i-a spus si mamei mele ca ma iubeste! A adormit cu capul pe umarul meu.:XIit multumesc si daca nu dadeam funda deja o lua tu!

| CatelusiiSarPeSaltele a răspuns (pentru Madu):

Multmesc oricum.Eu nu dau sfaturi pentru funda, nu sunt o disperata. Vreau doar sa ajut big grin