| Biancaalone a întrebat:

Eu am o relatie cu un baiat,bun o relatie de prietenie. Mie imi place de el,lui nu din cate a spus el,dar nu stiu sigur daca e sa-l cred sau nu deoarece unele chesti. Noi de fiecare data cand ne certam ne impacam,fara ca ne simtim vinovati. Dupa ce ne certam ne impacam. Fie ca ma cauta el, fie ca il caut eu, mereu ne impacam. Intr-o dimineata a reusit performanta sa me enervezi din faptul ca nu a simtit cand vorbise cu mine la telefon si imi spuse te iubesc! Ce sa cred?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunteti prieteni buni si te iubeste ca pe o prietena sau...ii e jena sa recunoasca ca simte mai mult

| Fabian_Vanessa_1993 a răspuns:

Hey! Nu crede in tot ce spun baietii... spun fara sa gandeasca < ca poate noi punem la suflet tot ce spun ei. Crede-ma. Sunt 2 :
1. Gandeste-te tie cand iti place de cineva, nu ii zici "te iubesc" nici macar in gluma (pentru ca tu crezi ca poate isi da seama) Deci prima ar fi ca nu te place.
2. Poate te place si nu stie cum sa iti spuna decat prin glume sau chestii inutile. Pentru ca usor usor sa iti dai seama de ceea ce simte el : D
Mda rolling on the floor Cam greu. Succes