| A_2738 a întrebat:

am o rugaminte pentru toti cei care se pricep...sunt bruneta, am ochi caprui si fata ovala...intrebarea este, cu ce frizura mi-ar sta bine daca am parul lung si ondulat?happyastept raspunsuile voastre, multumesc

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Http://www.csid.ro/newlook/
Aici ai un site unde încarci poza ta şi vezi cum ţi-ar sta bine. Cred că tu ştii cel mai bine cum ţi-ar plăcea! Eu te-aş sfătui să-l laşi să crească în continuare, arată mai frumos un păr lung, mai ales dacă e ondulat. Numai să-i dai o formă. Alegi tu! Baftă!

4 răspunsuri:
| NuAmHabar a răspuns:

Parul tuns in scari sta bine tuturor.Deci,pana la urma e alegerea tawinking

| maddy0212 a răspuns:

Cred ca ti-ar sta bine cu parul tuns in scari si poate un breton intr-o parte.

| Alexandra_2209 a răspuns:

Daca spui ca ai parul lung, ai putea sa te tunzi in scari. Asa zic eu ca ti-ar sta bine. Scarile sa fie destul de vizibile si parul sa fie filat la spate ( asa se vede frumos). In fata poti sa incepi scara foarte de sus si asa vei da impresia ca ai avut breton dar de fapt nu ai avut ( asa am si eu sa stii si se vede super doar ca eu am parul scurt) poti sa incerci