| lazarsergiu a întrebat:

Am o rugamite : parintii mei implinesc saptamana asta 25 de ani de la casatorie. Le-am facut o poza si din lipsa de spatiu fundalul nu arata prea bine, si doresc sa pun un alt fundal POTRIVIT. Pe langa ca nu gasesc niciunul potrivit nu stiu nici in ce program sa suprapun cele doua ( persoanele si fundalul ). Dati-mi o idee dar nu Photoshop iar in Paint nu decupezz prea bine ( exact ).

2 răspunsuri:
| Mihaiy10 a răspuns:

Dc nu o faci in photoshop?

| lazarsergiu explică (pentru Mihaiy10):

Am o problema la PC. Adica nu stiu parola la administrator si nu pot instala nimic, si pe laptop pot dar nu ma prea descurc.