| BonJovY a întrebat:

Am si eu in intrebare, am citit me internet ca renumitul acotor din "Fast and Furios" Paul Walker a decedat intr-un accident de masina. Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| LuisaRaluca12 a răspuns:

Si eu am auzit de el, lumea spune ca era un bun sofer si ca a murit intr-un acident, deci cred ca e adevarat!

| kolyan7 a răspuns (pentru LuisaRaluca12):

Nu el era la volan.....si u trebuie sa-i ponegresti memoria

| BonJovY explică (pentru kolyan7):

Da am citit mam documentat si m-am interesat despre tot acum stiu tot chiar tot. mersi.

| BonJovY explică (pentru LuisaRaluca12):

Mersi mam documentat, ma citit pe net si acum stiu tot. Era idolul mei. Cand eram mic voiam sa ajung ca el. Si acum la fel. Sunt mandru de el! sad

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, a murit ieri. Cauta pe Google ca e plin de articole legate de treaba asta.

| marinaa9 a răspuns:

Da,aseara intr-un accident de masina.Rip,a fost unul din actorii mei preferati

| BonJovY explică (pentru marinaa9):

Mersi de raspuns.

| alex5259 a răspuns:

Da, din pacate este adevarat. aceasta intamplare a fost impartasita si altora la stiri.

| IepurașulVerii a răspuns:

Da.
De data asta, internetul și reporterii au dreptate.