| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceti de Fast and Furios 7? cand va aparea? si cum credeti ca o sa-l scoate pe Paul Walker din film? eu zic ca prin vreun accident sau asa ceva happy

17 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Eu sincer abia astept sa apara. Va avea premiera in Romania pe 10 aprilie 2015. Din cate am stiu eu, se pare ca mai erau cateva scene unde era nevoie de Paul, iar producatorii l-au luat in calcul pe Cody Walker, fratele lui Paul, ajutati de efecte speciale. Deocamdata nu se stie nimic, insa roducatorii au promis ca vor gasi un mod onorabil sa il scoata pe Brian din franciza.

| Nume2 a răspuns (pentru Lynna):

2015? eu stiam ca apare in vara acestui an

| Lynna a răspuns (pentru Nume2):

Uita-te pe cinemagia. Este adevarat ca filmul trebuia sa apara cam prin august, insa producatorii au luat decizia de a amana premiera filmului.

| irinuk28 a răspuns:

Iti dai seama ca e cam nasoala treaba; Paul Walker era ca si personajul principal(daca nu gresesc poate chiar a fost personajul principal), deci nu va iesi bine daca el nu mai apare dintr-o data in film.Cu siguranta o sa fie inlocuit de catre cineva!

| Nume2 a răspuns (pentru irinuk28):

Da, Paul si familia Torreto erau rolurile principale si in plus seria nu va mai fi la fel, deci episodul 7 va fi ultimul din serie...

| JeffRider93 a răspuns:

Eu am auzit ca o sa fie inlocuit de Justin Bieber :]]]]]]]]]]

| Nume2 a răspuns (pentru JeffRider93):

Nu cred ca producatori vor sa strice seria laughing

| Jjøқεr a răspuns (pentru JeffRider93):

Justin Beaver n-are talent in el cat avea Paul Walker intr-o celula =]]

| Nume2 a răspuns (pentru Jjøқεr):

Adevarat justin nu conduce in jocurile video cum conduce Paul dimineata cand e adormit laughing

| Cipri99 a răspuns:

Poate o sa abge o dublura

| justme9 a răspuns:

Hey eu am citit cateva articole dupa moartea actorului, cica ar fi inlocuit de fratele mai mic, am mai citit ceva ca ar folosi nu stiu ce programe sa apara el in film.

| Dannyofficial a răspuns:

Nu cred de ce ar face asa ceva daca el ie deja dead?

Răspuns utilizator avertizat
| Jjøқεr a răspuns:

Hmm. Fast and furious. iubesc seria. Cred ca va aparea prin vara. In legatura cu Paul Walker, cred ca o sa-l bage pe fratele sau mai mic, care seamana bine cu el, iti dai seama ca pot fi frati gemeni cand il vor machia laughing. Oricum, imi pare rau pentru el, a fost actorul meu preferat. R.I.P Paul Walker.

| Nume2 a răspuns (pentru Jjøқεr):

Si al meu... eu credeam ca o sa-l scoata si nu o sa mai apara Brian ( nu stiu daca am scris bine laughing ) dar multi spun de fratele lui Paul

| ilovebeer a răspuns:

Am inteles ca paul waker are un frate geaman (nu stiu exact dar am auzit) si ca ar semana cu paul walker si ca el ar fi dublura lui paul (nu vreau sa crezi ca vreau sa fac misto de tine dar eu chiar asta am auzit)

| Nume2 a răspuns (pentru ilovebeer):

Mda... multi spun asta