| alexaalxx a întrebat:

Buna TPU:*. Am si eu nevoie de niste idei..Peste o luna este ziua iubitului meu, face 18 ani. ce cadou as putea sa ii iau?straight face suntem de 2 ani impreuna. dau fundita:*

6 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

O pernuta cu voi doi pe ea.
Pa, pa.

| Cristiann25 a răspuns:

Aiurea idei.In primul rand de ce buget dispui? Totusi face 18 ani, trebuie ceva mai frumos mai ales ca aveti 2 ani impreuna.

| byby34 a răspuns:

Ceas, minge, o rama cu poza voastra, etc

| AliSeya a răspuns:

Aici ai seturi de cadouri:http://www.aoro.ro/seturi-cadou/ Un ceas, un parfum, o bluza, o șapca dacă ii place sapca ymcmb, brățara....chear nu stiu. Orcum Bafta.

| Lavinutsa22 a răspuns:

Ii poti lua un ceas de mana, un tricou personalizat cu ''Te Iubesc'', un parfum sau ceva personalizat cum ar fi o penuta in forma de inima cu voi doi

Poate ti-am fost de ajutor

FUNDA?

| TheBenardul a răspuns:

2 prezervative