| BeiiBiiiyoo a întrebat:

Buna TPU! Am si eu o intrebare adresata baietilor!
Baieti, cum ar trebui sa fie faat perfecta pentru voi! Fara ironii laughing
Funda! si vot

5 răspunsuri:
| a răspuns:

Nu's baiat:da cred ca stiu cum:
90-60-90 laughing))
O zi buna!

Răspuns utilizator avertizat
| boogbv a răspuns:

In primul rand sa fie blonda(dar cuminte)laughing), sa arate acceptabil(nu foarte bine ca dupa atrage atentia altor baieti) cat sa imi placa mie, si sa fie toata ziua "odododo, mititeluuupuppy dog eyes"laughing)

| Pinkfest a răspuns (pentru boogbv):

rolling on the floor Blonda? Presupun ca doar la par?whistling laughing ^_^"

| boogbv a răspuns (pentru Pinkfest):

laughing)....mdaaa...Adica sa fie destul de inteligeanta incat sa nu te faci de rusine cu prostia ei.