| bubu_8535 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o intrebare.Am un blog de ceva timp dar am auzit ca poti face bani asa, daca pui reclame sau ceva de genul.Nu prea inteleg ar putea sa imi explice cineva? Ce pot face? Fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

2 răspunsuri:
| Kodokuna a răspuns:

Cu GoogleAdSense.https://www.google.com/......rviceLogin
Inca n-am incercat. Sper ca e bun.Succes!

| CataC a răspuns:

Salut
Cu google adsense nu faic bani in.ro, dar poti folosi marketingul afiliat de exemplu, situri de genul 2parale.ro.
Bine inteles itit trebuie un blog cu un trafic decent, format din oameni cu putere de cumparare (cel putin 18 ani +).
Bafta
Pentru detalii imi poti da mesaj privat (cu conditia sa ai mnim 50 vizitatoti unici zilnic si sa ai macar 18 ani, sa am cu cine sta de vorba)