| bubu_8535 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o intrebare.Am un blog de ceva timp dar am auzit ca poti face bani asa, daca pui reclame sau ceva de genul.Nu prea inteleg ar putea sa imi explice cineva? Ce pot face? Fundaaaaaaaaaa

4 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai foarte multi vizitatori care intra pentru continut, care intra periodic pe blogul tau. Dupa ce ai 1000 de vizite / zi abia atunci poti sa vezi la ce mai foloseste google in afara de motor de cautare.

| ElektroViruss a răspuns:

@ Ralfy123 --> esti idiot / idioata... pentru ce mai postezi daca nu stii? Mai bine da DELETE la cont!

Poti sa pui pe site reclame google adsense sau textad... bineinteles ca trebuie sa ai peste 18 ani ca sa incasezi banii happy
Dar ca sa faci bani seriosi cu acest gen de reclame trebuie sa ai in fiecare zi 4 - 5000 de vizitatori unici.

Bafta!

| coolestpageer a răspuns:

Da,poti face bani pe net(bani adevaratirolling on the floor ) dar pentru asta trebuie sa ai ceva ce este la moda si pe care ai intra si te-ar tenta (metoda de a face reclama tie pentru inceput) de ex:ai un magazin si iti faci un site tree sa ai vizitatori pentru a vinde produse.asa e si aici dupa ce gasesti subiectul, atragi atentia, o sa te caute firme care vor vrea sa isi promoveze produsul si astfel faci banitongue simpluuulaughing)

| ralfy123 a răspuns:

Nu stiu dar eu vreau funda!