| RazvanMessi10 a întrebat:

am si eu o intrebare ff simpla cine stie sa ma ajute cine nu sa nu se bage va rog sa incepem: sunt clasa 9-a la un profil tehnic Mecanica Auto si am intrat cu 6.38 si as vrea sa ma transfer la un liceu teoretic profil: Stiinte Ale Naturi pentru ca imi place fffff mult fizica, biologie si chimia si putin mate dar la celelalte schiopatez. dar nu grav.pe la mediile 7-8 si as vrea sa ma TRANSFER DUPA PRIMUL SEMESTRU este Posibil si ce medie conteaza din primul Semestru

P. S: Mentionez ca liceu tehnic este departe de domiciliu meu iar cel teoretic e la mine in oras

Dau Funda mUltumesc ff mult Respect!

1 răspuns:
| EuNuTu a răspuns:

Trebuie ca dupa primul semstru sa ai medie mai mare decat ultima medie din clasa unde vrei sa te transferi.