| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare daca se poate: sunt clasa 9-a si am intrat la un liceu tehnic profil: Mecanica-auto. media 6.50 si as vrea sa ma transfer la un liceu teoretic profil: Stiinte ale naturi ultima medie: 7.02 liceul teoretic este mai aproape de casa si eu am si o boala cronica: ASTMS, se poate realiza transferul dupa primul semestru, DACA Da? ce medie conteaza media din semstru 1? si daca da? sa fie mai mare decat ultima medie din semestrul 1 a ultimului intrat?
Va rog mult ajutati-ma! :X

2 răspunsuri:
| AnyAnutza a răspuns:

Pai eu cred ca trebuie sa ai media peste 8. daca vrei sa intri la teoretic si incearca mai bine te sfatuiesti cu diriga sau cu un profesor pentru ca nu stiu cum e treaba pe la tine prin oras

Răspuns utilizator avertizat