| brunetatadulce a întrebat:

Am si eu o intrebare: Pana la cati ani dureaza pubertatea la fete? Funda:X

Răspuns Câştigător
| Maddox a răspuns:

Intre 9-15 ani.winking Deci pana la 15 ani.

3 răspunsuri:
| ThatGirl19 a răspuns:

Depinde...pana la nastere asa credbig grin... Funda?

| mikilaina a răspuns:

Buna,

Pubertatea este prima treapta catre maturizare a unei persoane. Varsta de aparitie variaza in functie de ereditate, alimentatie, sex, sanatatea fizica. Pentru mai multe informatii despre pubertate iti recomand articolul de mai jos, este scris simplu si pe inteles tuturor http://www.topexperti.ro/......-fete_1053
Daca ai si alte nelamuriri iti recomand sa discuti cu expertul. Numai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la 45 de ani!