| adutzadragutza a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi.Este vorba despre mama mea. Ea are parul vopsit negru si ar vrea sa ajunga la un saten deschis ( asa il avea ea inainte). Mentionez ca vrea sa il vopseasca acasa nu la salon. Voi cum ati procedat? Multumesc anticipat. Ofer funda celui mai bun si rapid raspuns.La restul ofer folositor.

2 răspunsuri:
| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Buna,pai trebuie sa-si ia un decolorant de par si asa ajunge la culoarea lui naturala (a paruli) scrie pe acel decolorant cum se foloseste, dupa sa-si cumpere vopseaua dorita si sa se vopseasca.
Funda?big grin

| adutzadragutza explică:

Pai nu ar vrea ca decolorantul sa fie Decobes pentru ca arde parul...