| monica_8577 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care ma pot ajuta.Am ochii caprui inchis, tenul deschis la culoare, iar parul meu nu mai este vopsit de un an.as vrea sa-mi fac o schimbare.Mereu am fost vopsita negru. Oare mi-ar iesi un roscat? sau un saten deschis? Mi.ar sta bine? Sunt cam confuza...si nu stiu ce culori ar merge pentru minebig grin Specific ca parul meu este saten inchis...multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Klews a răspuns:

Buna! Sunt si eu in situatia ta. Poti incerca un visiniu, un negru ciocolatiu, o nuanta de cupru. In general, nuante inchise, pentru a-ti pune in evidenta trasaturile. Succes!

| monica_8577 explică (pentru Klews):

Mersi mult pentru mesaj.

| Klews a răspuns (pentru monica_8577):

Nicio problema! Daca ai nevoie sa-ti raspund la o intrebare, trimite-mi link-ul, prin mesaje, si eu o sa-ti raspund cat de curand!