| alexlulu51 a întrebat:

am si eu o intrebare sunt 120 locuri la liceu unde am intrat, si se fac 4 clase de a 9a a cate 30 e elevi, intrebarea mea este se fac clasele dupa medii nu? prima clasa cele mai mari medii a 2a dupa prima s itot asa nu?

4 răspunsuri:
| XVCDG a răspuns:

Da clasele sa stabilesc in functie de medii, de la cea mai mare medie la cea mai mica, conform ministerului educatiei tineretului spurtului si cercetarii

| Catherine a răspuns:

Da.happy.exact cum ai zis uwinking...bine acum depinde si cate profiluri suntwinking... daca e numai un profil asa se fac clasele

| LoveNight a răspuns:

Nu, nu cred asta.cam in fiecare clasa trebuie sa fie si destepti si mai putin destepti.n-au cum sa fie toti genii sau toti mai putin destepti.

| Georgiana_6600 a răspuns:

Dabig grin depinde si de profilchatterbox