| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica problema cu internetul.Am internetul de la firma RCS-RDS.Cand pornesc calculatorul imi apare singura acea fereastra ca sa conectez internetul.In mod normal ar trebui sa imi apara numai o singura fereastra. Dar de vreo 2 zile imi apare mult mai mult (45-50) si trebuie sa le scot eu dupa aia. Pana acum 2 zile imi aparea normal numa o fereastra

Care ma poti ajuta si sa imi spui cum sa rezolv problema?big grin

Funda :d

Răspuns Câştigător
| MetalHead04 a răspuns:

Nu merit macar o fundita?puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| MetalHead04 a răspuns:

Ai mai schimbat Windowsul?

| Winners10 a răspuns (pentru MetalHead04):

De vreo 2-3 zile l-am schimbat! dar sia revenit....mersi oricum big grin :*

| Winners10 a răspuns (pentru MetalHead04):

Hai ca meriti...sa zicem...:* big grin

| MetalHead04 a răspuns (pentru Winners10):

:*

| Winners10 a răspuns (pentru MetalHead04):

Imi dai si mie un id de mess daca ai?:*

| MetalHead04 a răspuns (pentru Winners10):

Ti l-am lasat in mesaj

| MetalHead04 a răspuns (pentru Winners10):

Nu merit macar o fundita?puppy dog eyes