| roxystomp a întrebat:

Am si eu o mica problema si as vrea un sfat. Vreau sa merg cu prietenii la mare. Cum ii conving pe ai mei?

Răspuns Câştigător
| JustAnette a răspuns:

Important sa vb frumos cu parintii...
Spunele linistita ca te duci cu persoane
de incredere. Ca o sa fii atenta. Ca esti
in stare sa ai grija de tine si singura.
Promitele ca o sa-i suni din cind in cind. Mai infrumuseteaza toate astea cu ceva si calatorie placuta.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le spui ca mergi si tu cu prietenii..nu ar avea ce zice..si daca ar fi rai iti spun eu ca ar fi de acord.

| WOLF9 a răspuns:

Cel mai bine sa spui si u ca e o excursie organizata de ..cateva zile de la scoalawinking

| roxystomp explică (pentru WOLF9):

Pai eu imi serbez ziua la mare...deci nu prea pot sa le zic ca e o excursie...

| WOLF9 a răspuns (pentru roxystomp):

Pai si u cati ani ai de nu te lasa thinking big grin