| cryyysss a întrebat:

daca imi iau si eu o placa video (sa va dau linkul) http://www.pcgarage.ro/placi-video/asus/geforce-gt-630-2 gb-ddr3-128-bit/.
pot juca medal of honor warfighter cu rezolutia si detaliile la maxim?
am un procesor i3 3220, ar fi buna placa aceasta? stima!
dau funda!

Răspuns Câştigător
| yonel22 a răspuns:

Eu zic ca nu e asa buna s-ar putea sa mearga dar nu asa rezolutie buna mai bine ia-ti si tu o placa vidio 3 http://www.emag.ro/......E8R92BBBM/ d sper ca te-am ajutat Fundita;)

| cryyysss explică (pentru yonel22):

Daca ave-am bani o luam fara discutii.

5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu e cea mai buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze nu cu tine cu prietena vb pe mes mi-a spus ca ii trebuie niste banii si s-a schimbat adresa

| buzucan a răspuns:

Http://recomandare.info/placa-video-sfaturi-de-achizitie.html cred ca aici o sa aflii ceea ce doresti, mai ales daca doresti o palca video buna

| cryyysss explică:

Cu ce sa ma ajuti? idu meu este cristi28george@yahoo.com