| annapd a întrebat:

Am si eu o problema! Am pe picioare bubite rosii ca niste cosuri! Am crezut ca poate imi apar din cauza ca ma epilez cu lama dar si cand nu ma epilez tot le am! Va rog frumos sa ma ajutati deoarece ma dispera si nu le mai suport! Nu ma maninca doar ca rata foarteeee urit, si mii rusine

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dă-ți cu cremă de gălbenele. Dacă nici așa nu obții rezultate, du-te la un medic dermatolog, poate ai vreo alergie (poate din cauza gelului de duș/spumei de baie, vreo cremă etc.)

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Bronzează-te. Vor dispărea, după câteva expuneri la soare.

| annapd explică (pentru floresdemayo):

Faptul ca ma bronzez dar nici un rezultat, nu trec

| annapd explică (pentru floresdemayo):

Ma bronzez dar nu ajuta deloc,,, doamne ce rusine

| floresdemayo a răspuns (pentru annapd):

Dă-ți cu cremă de gălbenele. Dacă nici așa nu obții rezultate, du-te la un medic dermatolog, poate ai vreo alergie (poate din cauza gelului de duș/spumei de baie, vreo cremă etc.)