| Anonima1239 a întrebat:

am si eu o problema.
Am șoldurile foarte late, iar coapsele sunt mici, am o formă oribila!
Am făcut tot felul de exercitii spuneti-mi ce as putea face!
Ps am tinut si cura!

Răspuns Câştigător
| Justme32 a răspuns:

Bun, e retenţie de apă. Încearcă să îți învelești zonele problemă și să transpiri abundent doar în zonele cu probleme

| Anonima1239 explică (pentru Justme32):

Am incercat si asta

| Justme32 a răspuns (pentru Anonima1239):

Mulțumesc de fundă dar răspunsul e același. Nici bebelușii nu umblă din prima încercare, toate făcute bine la timpul lor. Practic pui ceva cârpe acolo niște cârpe groase în zonele problematice, continuă orice activitate vrei dar ai grije să nu cadă. Le legi cumva, dormi cu ele iar dimineața următoare un efect tot va avea și repeți până ești mulțumită. Acest procedeu e strict pentru remodelare, fiind maseur știu asta

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nimic. Îmbrăcată, poți corecta parțial cu ținuta.

| Donsavas a răspuns:

Ai putea sa te ingrasi ca sa se puna grăsime si pe coapse.

| Donsavas a răspuns:

Trebuie să ti latesti umerii si nu vor mai părea soldurile asa late.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Vrei să zici că ai formă de pară?