| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o "problema"(daca se poate numi asa happy )Deci,pur si simplu nu ma pot uita la un baiat urat,ce sa fac? Am intalnit unii baieti foarte de treaba si cumsecade, dar m-am indepartat de ei din cauza ca nu au avut un aspect fizic tocmai placut...si nu pot spune ca erau urati, dar nici tocmai frumosi.Nu stiu ce sa fac,pur si simplu, cand intru in vorba cu unul de asta mi se face putin scarba...si vreau sa termin cat mai repede discutia.Pentru mine conteaza ce-i drept aspectul fizic si acum nu ca eu sunt vreo fata rupta din soare,nici pe Fat-Frumos nu-l astept.Dar, nu pot vorbi cu oameni urati.Acum astept sfaturile voastre.Multumesc anticipat! Sper sa ma intelegeti.

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Incearca sa patrunzi dincolo de aspectul fizic, acolo unde salasuieste adevarata valoare a unui om.Altfel vei suferi multe dezamagiri, pentru ca fetele se schimba, iar uneori pot fi inselatoare. Uratul sau frumosul sunt relative, in functie de perceptia pe care o ai asupra exteriorului.Iar modul in care ii vedem pe ceilalti arata si frumusetea sau uratenia noastra interioara.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

CA sa vrei ceva mai intai trebuie sa dai ceva oare tu cum arati?
Nu poti avea pretentii exagerate daca tu nu esti cat decat k si te porti cum trebuie.

| d3javw a răspuns:

Ce sa zic... daca nu iti place sa vorbesti cu baietii uratii nu vorbi cu eihappy De obicei fitoasele fac chesti din astea dar ele arat si binebig grinChiar daca is fitoase

| BlackChocolate1 a răspuns (pentru d3javw):

Nu ma intelege gresit, nu sunt fitoasa.Fitoasele nu vorbesc cu asemenea baieti deoarece nu le lasa rangul lor,pentru ca se cred prea frumoase.Dar,eu pur si simplu nu pot sa-i privesc in fata.Dar, asta e, unii oameni inteleg, in mod special, fetele carora li s-a intamplat asta.Iti multumesc pentru raspuns! :*

| d3javw a răspuns (pentru BlackChocolate1):

Bine..incearca sa privesti altfel lucrurile atunci.

| LittleShyDevil a răspuns:

Da,te inteleg, este greu, dar na sti cum se zice, cam rar gasesti un baiat sa fie frumos la exterior si frumos la interior, daca ma intelegi.Nu iti zic acum sa te combini cu toti uratii,Doamnee fereste,dar poate daca incerci sa ii cunosti mai bine, numai ca amici, sunt sigura ca aceasta "scarba" va disparea cu timpul(daca te ajuta nu te uita direct la fata lor, priveste drept in ochii lor happy )! Deci, incearca! happy

| lolalolita a răspuns:

Te inteleg ffooarte bine big grin si eu sunt la fel, de fapt si eu patesc la fel cu asa zisi baieti urati. adica ma inteleg f ok cu ei. insa ii cam refuz pentru ca te citez imi provoaca putina scarba. nu trebuie sa te jeneze lucrul asta. Vorbesti cu ei, dar asta nu inseamna ca trebuie sa fi cu ei neaparat. efectiv accepta-i asa cum sunt si o sa vezi ca o sa gasesti si tu un baiat pe placul tau big grin pupici:*