| Butterfly_5617 a întrebat:

:* Am si eu o problema. Eu si prietenul meu am facut sex anal, dar doar ne-am atins, nu a intrat... Eu sunt virgina.Si intrebarea este, este posibil sa se fi scurs lichid de la el (nu a ejaculat, acea numita "Picatura a placerii") la mine in vagin? Si sa raman insarcinata? Ne-am atins doar in zona fundului.Va rog raspunsuri serioase! P. s. avem 16 ani

3 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Stai calma. sper ca v-ati protejat si de la sexul anal nu ramai insarcinata.
nu o sa ramai insarcinata!
Ai grjia happy.

| HotChoclate a răspuns:

Nu iti fa griji.nu ai nici o sansa sa ramai insarcinata prin sex anal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata nu stie ce e ala sex anal