| Butterfly_5617 a întrebat:

:* Am si eu o problema. Eu si prietenul meu am facut sex anal, dar doar ne-am atins, nu a intrat... Eu sunt virgina.Si intrebarea este, este posibil sa se fi scurs lichid de la el (nu a ejaculat, acea numita "Picatura a placerii") la mine in vagin? Si sa raman insarcinata? Ne-am atins doar in zona fundului.Va rog raspunsuri serioase! P. s. avem 16 ani

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cum adică aţi făcut sex anal dacă tu spui că doar v-aţi atins? Tu eşti încă virgină şi vrei să faci pasul ăsta? Şi chiar dacă aţi fi făcut; tu ai accepta să faci fără prezervativ? Nu ştiu de ce mă mai mir...probabil nu eşti destul de informată despre BTS şi alte infecţii. Mă bucur totuşi că ştii despre lichidul pre-ejaculator.
Sunt şanse slabe.

pa, pa.

| elasexygagica a răspuns:

Data viitoare protejeazatekiss pentru ca e foarte riscant sa faci fara prezevrativ chiar si anal pentru ca sunt multe boli asa ca ai grija de tine love struck

| MoonLight a răspuns:

Daca esti virgina nu cred ca ai cum sa ramai insarcinata. e logic.

| lalala0001 a răspuns:

Mai intai se incepe cu teoria. abia apoi cu practica.

Nu cred ca ai de ce sa iti faci griji insa...fi mai precauta data viitoare.Asta desigur daca tii la tine.

Bafta.

| lalala0001 a răspuns:

Si inca ceva... Ceea ce ai facut tu cu prietenul tau nu se numeste sex anal.Se numeste in cel mai bun caz peeting.

| im a răspuns:

N-ai sub nici o forma sa ramai sansele sunt 0%

| kata_5280 a răspuns:

Nu se poate sa ramai insarcinatahappy