| katayourangel a întrebat:

sad Am si eu o problema si nu aveam cu cine sa vorbesc despre asta pentru ca i-am spus mamei mele si mi-a zis sa numai plang ca plang degeaba, Acum aproximativ o luna am fost la un salon de coafor si i-am spus Doamnei de acolo sa ma tunda la varfuri ei bine aceea doamna a exagerat foarte foarte mult, aveam parul pana la talie si acum il am pana la umeri sad, Am plans extrem de mult, Vroiam ca in aceasta vara sa il am lung, eu fiind obisnuita cu el sad. Sfaturi puppy dog eyes? Dau Funda love struck.

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

Imi pare rau ca s-a intamplat asta. De obicei asa fac "coafezele" astea rolling eyes.
Nu prea sunt solutii, trebuie sa astepti sa creasca. Ai putea sa-ti pui extensii daca vrei, dar nu cred ca merita si mai sunt si solutii pentru cresterea parului, dar sunt scumpe si nu stiu cat de mult bine fac parului.
Of ce femeie... ( sa nu zic ceva acum) :-

1 răspuns:
| alabalaportocalala a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci decat sa astepti sa creasca!winkingmult noroc! si nu te mai consuma atat ce dreacu pana la urma e par, creste inapoi!winking