| Wewillrockyou11 a întrebat:

Am un baiat in clasa care imi da intodeauna palme peste fund. De exemplu cand trece pe langa mine... JAP una.
Ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| W3R4 a răspuns:

Deci:
-ori te place.
-ori se joacă.
-vrea atenţie.
-te urăşte (deşi nu prea cred,în astfel de cazuri,mai tare te-ar fi jignit,ca asta doare cel mai tare)
-...ori e obsedat... ştii tu la ce mă refer.

Uite,hai să-ti dau un pont: când se apropie de tine, uită-te dupa el cu coada ochiului, şi când vezi că se apropie de fund să-ti dea una, tu apucă-l repede de braţ, şi suceşte-i-l!
Iar tu spune-i: "Mai pui mâna?"
El de durere va spune exact ce vrei tu să auzi. laughing
Aşa i-am făcut eu lu' unu' de la mine din clasă. devil

15 răspunsuri:
| gfy a răspuns:

E in perioada de imperechere. Ii trece daca nu arati prea bine.

| neutrino a răspuns:

Asta nu inseamna decat ca erai murdara pe pantaloni sau pe fusta. Tu ce credeai?

| HueyFreeman a răspuns:

Un specimen de melteanus cocalaurus minorus.

| 7639781254 a răspuns:

laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinghee hee inseamna ca te place si ca e pervers.

| kbxftw a răspuns:

Că ai cur fain.

| rapidistzu a răspuns (pentru kbxftw):

rolling on the floor Ej de BELIA laughing))))))))))

| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Asta inseamna ca il atati, vrea sa se culce cu tine.

| xAle a răspuns:

Vrea sa te ****happy

| CristalHeart a răspuns:

Sincer e un mitocan.Un baiat care te place nu se comporta asa.

| Cristiyang a răspuns:

1)E fraier si nu stie sa se comporte cu o fata.
2)Face la panarama laughing sa se afle in seama
3)Unele fete le place sa le bata baietii la cur
4)Ori e topit dupa tine daca da dai si tu ce vrea pe tava.

| Si_Atat_Sel_1996 a răspuns:

Ii place sa simta acel maroniu pe palme laughing

esti in clasa 6 sau 8?
daca da asa elaughing
le plac posterioarele si gata laughing)

| MrUnknown a răspuns:

Depinde daca iti e un prieten apropiat si va intelegeti bine e doar o gluma...in opinia mea proasta.

| Vintila_Raluca_Andreea_1997 a răspuns:

Pai conteaza, de ex: asta am patit si eu azi, dar de la un baiat simpatic care imi este ca un frate ---> doar vroia ca sa imi atraga atentia si sa mai zambesc si eu un pic happy, dar daca acel baiat din clasa ta iti da tare, si frecvent inseamna ca e un perves... imi pare rau pentru tine sad

| CelesteBridgit990 a răspuns:

Inseamna ca esti o ***** pentru ca ii permiti!

| k3r0s3x a răspuns:

1) Ori ca te place foarte mult si nu stie cum sa faca sa se afle-n treaba (sa fie bagat in seama) ori 2) e un pervers nesimtitwinking