| dooinitza a întrebat:

BUNA TPU. am un catelus Rooby si as dori sa o dresez.(are aprox 2 ani) ei bine a fost cam greu sa o invat la toaleta are si acum cam mici probleme.Acum aceasta e plecata la bunici(ii face probleme memei) La intoarcere as vrea so dresez dar nu asculta de loc e jucausa obraznica chiar musca desi e de o rasa destul de buna (vreau so dresez sa nu ii faca probleme mamei)

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Sal ca sa poti sal dresezi dureaza mult timp trebuie sa ai rabdare happy