| ajutor113 a întrebat:

Am un iubit si refuz sa il sarut pentru ca nu stiu cum...adica strang buzele. Si nu stiu cum sa le tin si ce sa fac cu ele..cum sa le misc. e sarut normal nu frantuzesc. va rog ajutati.m caci imi e rusine sa.i zic. Spuneti.mi ce si cum sa fac. Multumesc.♡♥

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu trebuie sa faci absolut nimic in aceasta situatie decat sa-ti inchizi ochii si sa te lasi buzele in voia buzelor lui.Va sti el sa-ti desclesteze gura pentru a-si baga limba lui si astfel sa o intalneasca pe a ta. Succes.

2 răspunsuri:
| BiancaFGM a răspuns:

Apropo... cati ani ai tu? : )))

| ajutor113 explică:

Mersii mult.