| TheOne19 a întrebat:

Nu prea am inteles cum e cu french kiss.Cine poate sa-mi dea un link cu un video in care este prezentat un sarut frantuzesc cu buzele lipite "ca la carte"? Si cum e sarutul frantuzesc? Este ca un sarut normal doar ca in timp ce iti tii buzele lipite de ale partenerei ii strecori limba in gura?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CeInteleptul a răspuns:

Omule!
pupi fata
dai cu limba usor

nu te pripi
te saruti cu ea o ora pana te invetzi!

nu s-a nascut nimeni invatat

gresesti crezând că trebuie să știi toul
exersează acasă și apoi săruți fata îi pui mana pe fund apoi pe... da nu deodată
și vii aici cum să ne întrebi cum strecori gugușticu în bârlog!

| TheOne19 explică (pentru CeInteleptul):

Http://www.redfile.ro/......video.html asa? sau trebuie sa tii buzele lipite de ale ei?

| DolceKiss a răspuns:

Trebuie in primul rând sa nu fi încordat!

| DrLaw a răspuns:

Nu totul tine de controlul limbii si nu trebuie sa te apuci sa o omori in timpul sarutului il faci usor romantic si incerci sa-i "masezi usor limba" in tamp ce te saruti cu ea nu e asa complicat trebuie doar sa exsersezi mai multtongue
Sper ca te-am ajutatbig grin

| Gg26 a răspuns:

Frate. Nu te panica, nu mai urmarii video-uri presupun ca ai vazut deja 2-3, gata ai vazut ideea in sine, stii despre ce este vorbabig grin. Mama. primul meu sarut a fost in clasa a 5a si mi l-a dat o fata pe nepregatite, tu ma crezi ca a fost super ok? Si eu faceam ca tine. urmaream clipuri. Totul vine de la sine..Practic sa-ti zic babeste: ii masezi limba cu limba ta, aman2 o sa aveti o miscare care o sa va ramana, crede-mawinking Funda?