| NatashaFlorinta a întrebat:

Buna TPU...am vrea sa imi dati un sfat. e ziua mamei luna aceasta, inplineste 32 de ani...ca cadou sa-i dau? Dau fundaxD

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

"Ca cadou" sa-i dai ceva realizat de tine, nu costa nici mult si nici nu ai multa bataie de cap. Si cred ca cel mai frumos cadou e sa inveti bine la scoala, sa iei note bune ca sa o faci mandra.happy

4 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Depinde de gusturile ei. Insa cu un parfum (preferatul ei), un buchet de flori, o bijuterie, un evantai frumos, care o va salva de caldurile verii, o crema, care obisnuieste s-o foloseasca, o cutie de bomboane...nu dai gres niciodata. Succes! Si un "La multi ani" calduros pentru mama!

| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Foarte frumos gestul care vrei sa-l facihappy.
Eu de ziua mamei mele i-am luat ciocolata si un buchet de flori si un lantic de la magazin. Sfatul meu ar fi ca sa-i iei mamei tale ceva ce-ti permiti ceva de prin magazine:
-o ciocolata
-o bluza
-un lantic/inel...si multe altele. Poti sa-i iei mamei tale ceva care sti cei place ei dar nu ceva scump ceva ce-ti permiti.

| Sleepwalker a răspuns:

Depinde de banii pe care ii ai pentru cadou.De obicei haine se dau la aniversari, dar nu neaparat. Poate o pereche de cercei, o bratara sau un lant i-ar placea.Ar mai merge si o crema de maini sau de fata. Funda?big grin