| Maaria a întrebat:

As avea nevoie de niste idee in legatura cu valentine's day, vreau sa fac un cadou prietenului meu, care are 21 de ani, de craciun i-am luat o rama si am pus o poza cu noi 2, iar acum nu vreau sa fac acelasi lucru cu personalizari, daca ati putea sa ma ajuti cu idei. Funda pentru cel mai util raspuns!

3 răspunsuri:
| CookieMonsta a răspuns:

Poate ai putea gasi pe cineva care face picturi dupa poze.

| GoHyeMi a răspuns:

Ai putea sa ii scrii o poezie cu toata dragostea si sufletul tau, daca nu gasesti ce poezie sa ii scrii poti lua una de pe blogul meu iti dau voie www.denisa-ioana07.blogspot.com, succes!

| IdeiCadouri a răspuns:

Idei de Cadouri Online te ajuta sa alegi Cadoul Perfect http://ideidecadourionline.blogspot.com