| Chocolate a întrebat:

as avea o intrebare...
Pana acum am avut menstruatia regulata, tot la 30 zile dar luna asta vad ca imi intarzie desi am toate simptomele de cateva zile.Mentionez ca anul trecut m-am confruntat cu amenoreea secundara si ciclul a lipsit 9 luni, dar din ianuarie totul a revenit la normal. Poate fi agitatia si stresul devina?(sunt virgina)

1 răspuns:
| AlinaMessaros5 a răspuns:

Da se poate sa fie agitatia si stresul de vina... mie niciodata nu imi vine regulat ciclul si atunci cand imi vine prima ziii ma doare burtica de mor, dar apoi nu mai am probleme...se mai intampla sa ai dereglarii a mensturatiei siii din cauza calduriii a agitatiei etc.Nu iti fa griji nu e nimic grav.happy