| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste filme sau seriale care merita vazute
sa fie cat de cat noi si sa merite timpul:d
funda...

Răspuns Câştigător
| DanielaT a răspuns:

Seriale: the vampire diaries, pretty little liars, the secret circle, the nine lives of chloe king, hart of dixie, teen wolf

filme:Yes man, Mr. popper's penguins, pirates of the caribbean, due date, the hangover, ace ventura(asta nu e nou da ti-l recomandbig grin), Confessions of a Shopaholic, Bruce Almighty
, easy A, vampires suck si bride wars
funda? big grin

| anonim_4396 explică (pentru DanielaT):

Unele dintre ele le-am vazut si ma bucur ca avem aceleasi gusturi:d asta inseamna ca si celelalte filme sunt numai bune de vazut:d

12 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Seriale: 90210, gossip girl si house md
Filme: The hot chick, Accepted, Eurotrip, what a girl wants, a walk to remember.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| davidtm a răspuns:

Film: intre focuri-merita vazut (HD)
seriale nu prea stiu.

| DanielaT a răspuns:

Filme:Yes man, Mr. popper's penguins, pirates of the caribbean, due date, the hangover, ace ventura(asta nu e nou da ti-l recomandbig grin), Confessions of a Shopaholic, Bruce Almighty
, easy A, vampires suck si bride wars

seriale: the vampire diaries, pretty little liars, the secret circle, the nine lives of chloe king, teen wolf, hart of dixie si hellcats.
funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hey am primit pe email ca am primit raspunsuri dar nu pot vedea nimic.dc?

| DanielaT a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa le mai trimit o data?

| Liviucu a răspuns:

Eu iti recomand Homeland. E un serial ce a aparut acum un 2011 si are 12 episoare (s-a incheiat deja un sezon). Il poti vizualiza pe Vplay, eu l-am vazut in 3 zile deja. laughing [indicii? hmm...: dragoste, suspans, actiune, comedie usoara]

| PuLs a răspuns:

Seriale: Chuck, Dexter, Spartacus

| Clank a răspuns:

Daca vrei seriale intra pe vplay...

| Alexandru1826 a răspuns:

Cel mai tare immortals. vreau funda

| AmbarusAna a răspuns:

Twilight

| Madutzaaa67 a răspuns:

Pariu cu viata:X