| pisycootszataa a întrebat:

as vrea daca se poate si aveti mesaje de valentines day de trimis pe mess
pana maine va rog
mult de tot puneti niste mesaje de valentines day
dau funda +vot

1 răspuns:
| Deeaa1994 a răspuns:

Primul:"Trebuie sa fii tare obosit pentru ca ai alergat prin mintea mea toata ziua. Te iubesc!"
Al doilea:"Dragostea nu te intreaba, ea deschide usa sufletului, pune stapanire pe inima ta si tie nu-ti ramane decat sa te conformezi noilor reguli. Eu m-am conformat, tu ce mai astepti? Happy V-Day"
Al treilea:"De Ziua indragostitilor nu vreau decat sa iti spun ca dragostea adevarata nu are final fericit... pentru ca pur si simplu nu are final! Vreau sa-mi petrec ziua de Sf Valentin cu tine pentru totdeauna."

Sper sa te ajute.