| BiaSiAtat a întrebat:

as vrea sa imi da-ti un sfat la urmatoarea problema:Am dou prietene. Una imi spune secretele si cealalata ma supara si isi bate joc de mine indiferent de motiv(ex:o problema de familie, etc) si nu stiu pe care sa o aleg desi ma inteleg mai bine cu Bea(cu secretele) pentru ca cealalta ma cert in continuuu si este firoasa si zgarcita! Deci pe cine sa aleg? fundita

5 răspunsuri:
| Diddy a răspuns:

Raspunsul e evident, nu stiu de ce ne intrebi pe noi cand tu singur ti-ai dat seama de diferenta ca de la cer la pamant intre cele doua prietene ale tale. happy

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Pe Bea. Findca-ti e alaturi si considera ca si tu-i esti o data ce-ti spune secreel
Funda pls st. noua p'aici love struck

| Love_4994 a răspuns:

Deci raspunsul e destul de logic pentru ca nimeni nu vrea o relatie in care sa se certe tot timpul, cred.Eu ti-o recomand pe 'Bea'happy

| Deex3 a răspuns:

Din moment ce prima ta prietena nu te-a dezamagit, ar trebui sa o alegi pe ea happy Dar nu te atasa prea mult de ea pentru ca s`ar putea sa-ti para rau dupa ceva timp. Cat despre cealalta fata, eu zic pur si simplu s`o ignori oh go onwinking. Sper ca te-am ajutat love struck Fundaaa?love struck

| SabbyNightShadow a răspuns:

Eu zic ca pe bea pentru cea cu care te tot certi nu iti e prietena adv