| bebyka_5746 a întrebat:

as vrea sa imi iau si eu un hamster dar mai am si un caine...mama si tata nu vor cum pot sa ii conving sa imi iau unul?
P. S.:ofer funda

Răspuns Câştigător
| NoNaMe2000 a răspuns:

Le spui ca "este un animal mic si nevinovat ar fi frumos din partea lor daca l-ar accepta si l-ar adopta " ii rogi in continuu si incepi sa plangi : la mine a mers "

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca trebuie sa faci ca mine:ai mei nu vroiau un catel pe care eu mi-l doream demult, asa ca m-am dus la persoana care imi spuse-se ca imi va da un catel, si m-am dus cu el acasa
parintii necajiti un pic l-au acceptat, ca doar nu aruncau bietul catel in drum
si astazi mai am catelusa, are 7 ani