| ArmiBubu a întrebat:

Buna TPU As vrea sa ma ajutati si pe mine cu niste sfaturi daca se poate intre mine si pr meu mergea totul ft bine dar de ctv zile cand il sun nu mai prea vb mereu incepem sa ne certam apoi spune ca il suna cineva si ca ma suna inapoi dar nu ma mai suna iar acum seara a fost cu prieteni la o bere si cand ajunge acasa i-am sus sa-mi dea un beep dar el mai dat un beep de nici na apucat sa sune telefonul iar cand l-am sunat m-a intrebat mirat, dar uh dc nu dormi la ora asta ce'i cu tine treaza la ora asta " si mi s-a parut ft ciudat si a inceput sa fie distant si rece.Voi credeti ca si-a gasit pe alta sau nu mai are sentimente fata de mine fiindca mie asa imi da impresia sad va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Bestxl a răspuns:

Nu te mai iubeste. happy

5 răspunsuri:
| SweetAl3x a răspuns:

Cred ca e destul de evident, dar tu cred ca incerci de fapt sa gasesti pareri "ca de fapt te iubeste, dar are o perioada mai nasoala; ca cine stie, etc, etc..."
Nu este destul de clar din comportamentul lui ca nu te mai vrea?
Renunta la el si vezi-ti de viata ta.

| antonio30 a răspuns:

Nu cred. Cred ca te-a văzut pe tine cu cineva si e gelos...

| ArmiBubu explică (pentru antonio30):

Pai am stat o sapt la el iar cand am ramas sing m-a sunat un amic iar el a vazut ca am vb la tel si am uitat sa sterg apelul fiindca stiu ca e foarte gelos si ne'am fi certat daca ar fi vazut ca am vb cu un baiat ma vzt cand am fumat desi i-am prm ca n-o sa mai fumez etc dar nu m-am gandit ca o sasi schimbe comportamentul desi mi-a zis ca la fel va face si el :\

| antonio30 a răspuns (pentru ArmiBubu):

Ii poti trimite un SMS in care sa ii spui: iarta-ma pentru ce ti-am gresit si daca ti-am gresit

| ArmiBubu explică (pentru antonio30):

Pai am vb astazi cu el si zicea ca nu vrea sa ne desp ca el ma iubeste si l-am intrebare daca ma mai iub sau nu si o zis ca ce am acum normal ca ma iubeste si ce so intamplat cu mine dc nu am incrd in el si mai multe sincera sa fiu nu stiu ce sa mai cred :\