| FyfyRoly21 a întrebat:

as vrea sa ma apuc sa fac un anime sau un manga, am idei dar am nevoie de un program de editare sau desenare ca sa pot sa fac grafica, deja am povestea in mintewinking daca puteti sa-mi dati vreo idee de program in care sa desenz sau sa editez..sau poate vrea cineva sa mi se alatua, dar am nevoie neaparata de program..va loog fundita puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| antoantonia a răspuns:

Lasa.te de obiceiul asta prost. nu mai e la moda.

| FyfyRoly21 explică (pentru antoantonia):

Cum zici uh asa sa fie...da n-am chef sa ascult decat pe cei care raspund la ce am pus in intrebare