| diiia00 a întrebat:

Buna TPU..as vrea sa-mi fac abonament la internet, modem pe orange...cat platiti pe luna? si ca sa puteti face abonamentul trebuie sa ai peste 18 ani? fundabig grin..scuza.ti categoria

2 răspunsuri:
| GOLD99 a răspuns:

Eu folosesc modem de la Orange si costa 20 de lei pe luna, nu siu daca te lasa sa faci abonament si sub 18 ani, ar trebui sa intrebi la un operator sau cineva in tema.

| diiia00 explică (pentru GOLD99):

Da pot sa fac abonamentu pe numele unei persoane majore dar care nu e prezenta?