| MelescanuGabi1 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa pun o poza pe facebook cu profesoarea mea de Limba Romana si nu stiu ce sa scriu in descriere.Eu termin clasa a a VIII-a si as vrea un mesaj destul de bun. Multumesc Anticipat.

Răspuns Câştigător
| BlackChocolate a răspuns:

Acum in final de drum, as vrea sa va multumesc ca ati fost alaturi de mine in evolutia mea atat din punct de vedere moral cat si intelectual. Va urez multa sanatate, rabdare pentru generatiile urmatoare si succes in ceea ce faceti!