| Maiiiaaa a întrebat:

Buna TPU! As vrea sa stiu cand incepem scoala in ianuarie? Pe ce zi? Multumesc! :-)

Răspuns Câştigător
| vali1985 a răspuns:

Pe 14 ianuarie.

6 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Pe 16, nu cred ca ne cheama nimeni vineri la scoala...

| xLove a răspuns:

Buna! Vacanta de iarna se termina pe 15 ianuarie (duminica). Luni, 16 ianuarie venim la scoala si incepem al doilea semestru. O sa mai avem o vacanta de 2 saptamani in aprilie (nu stiu cand). Iar anul scolar se va termina pe 23 iunie. Si e probabil ca anul care vine sa inceapa pe 1 septembrie.

O zi frumoasa!

| Riderx1 a răspuns:

15 ianuarie cade martea

| Maiiiaaa explică (pentru Riderx1):

De fapt, pe 14. nimeni nu incepe saptamana cu a doua zi/a treia etc. laughing

| Riderx1 a răspuns (pentru Maiiiaaa):

Stiu, dar eu am zis ca 15 cade marteawinking... poate li se face mila, si va mai lasa o zi liberalaughing

| Maiiiaaa explică (pentru Riderx1):

Am vrea noi.