| babyloving a întrebat:

De ce baietii se uita doar la fundul si sanii unei fete si nu si la personalitatea ei? Si de ce cateodata cand te apleci se uita la fundul tau,sau iti pun mana pe el si pe sani? Stiu ca e o intrebare cam stupida, dar vreau sa stiu de curiozitate. FUNDA!happy

16 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

De parca fetele sunt asa diferite.
Fizicul conteaza! Doar oamenii urati spun ca e mai importanta frumusetea interioara.

| PisicaAristocrata a răspuns:

Pentru ca-s necopti, teribilisti, pustani din astia cu hormonii razna.Se mai domolesc dupa a anumita varsta.Dar nu toti.Cei care nu-si revin din prostie, nici nu merita efortul.
Sa-ti mai spun ceva,ce si pe mine cand am auzit m-a susprins putin,dar i-am dat crezare,venind din partea unui domn:da,este adevarat,in multe cazuri,barbatii sunt initial atrasi de fizicul unei femei,dar daca ajung s-o cunoasca si nu le place personalitatea, firea, gesturile, felul ei de a fi, sufletul ei, nu raman cu ea.Cea pe care o aleg drept partenera trebuie sa aiba mult mai mult decat fizic placut.Stiu,pare greu de crezut, dar asa este.In final, un barbat de indragosteste intotdeauna de sufletul tau, de veselia ta nu de fundul tau.

| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Acum depinde poate o sa ma injure cativa tipi dar eu ma uit mai mult la personalitate, OK, si la forme... Dar pentru mine e 1. personalitate si 2. forme

| Anonima264 a răspuns:

Pai nu sunt toti baietii asa!
Depinde de ei si caracterul lor!
Multi baieti se uita si la personalitatea unei fete, dar altii se uita decat la asepctul fizic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum arata personalitatea asta, are forme?rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca e mai usor! daca le plac fundu si sanii se uita (poate) si la personalitate!

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Sa zicem ca cu privitul e una, dar sa puna mana asa fara nici o jena e deja nesimtire si marlanie. Sunt doar niste copii disperati dupa sex, majoritatea sunt asa. Greu o sa gasesti pe cineva care sa-ti aprecieze caracterul, personalitatea. Data viitoare da-le o palma peste fata si vei vedea ca nu o sa se mai atinga de tine prea curand laughing. Nu glumesc, am fost martor la chestii de genul asta. big grin

| Ella3133 a răspuns:

Pentru ca asa "cunosc" baietii o fata...
Mai exact ei mai intai se uita daca are forme(in caz daca vor fi impreuna sa aiba cu ce se lauda)iar mai apoi personalitatea...
Ori unii sunt nesimtiti

| Skeez a răspuns:

Eh ce sa si faci?

sa zicem ca e o placere ascunsa laughing
daca incerci sa descoperi sufletul / personalitatea fetei iti va lua ceva timpwinking DAAAR ca sa ii descoperi fundul sau sanii ( la pipait ca sa zicem asa ) dureaza cam 10 secunde laughing + ca poate fi putin mai placutwinking

See yawinking

| JeleUUU a răspuns:

Se gandesc la sex laughing

| supersecreta a răspuns:

Pentru ca sunt nesimtiti si nu vad frumusetea interiora a femeii, adica partea cea mai buna. Unele femei sun frumoase fizic si niste dracii in interior, dar unele sunt urate si cu suflet bun si sincere.

| evakara a răspuns:

Pentru ca tropaie hormonii in ei. Si la fete se manifesta asta doar ca sunt mai retinute. Asta-i viata. daca o femeie isi da frau liber imaginatiei si nu-si inhiba anumite porniri o sa cada in dizgratie. din contra un baiat care se comporta cum spui tu va fi eroul prietenilor. pai nu? e tare! de fapt e un idiot! Poti admira o fata si fara sa ai apucaturi de maimuta. De fapt esti tare daca reusesti sa pui mana pe fundul unei fete sau sa-i atingi sanii daca te lasa ea de buna voie. nu cu japca. Baietii sunt niste idioti si nu scapa de obsesii d-astea decat tarziu sau niciodata

| anonima1002 a răspuns:

Pai ei au zicand in gluma un tic ''le cade privirea'' nu glumesc deoarece ei isi doresc de la o fata doar corpul nu si mintea mai exact vor doar sa se culce cu ea bine sunt baieti care nu sunt asa dar st pe cale de disparitiesi aia

| Monikz a răspuns:

Fiidca sunt doar curiosi...Majoritatea baietilor spun ca o fata fara forme este urata.drooling Dar asta nu inseamna ca trebuie sa-i lasi sa te atinga! laughing [ Funda?batting eyelashes

| YoGermanu a răspuns:

Pt ca asa descoperim noi personalitatea unei fete... daca ne lasa sa punem mana e ingaduitoare si tandra intr-o relatie daca nu + urla si ne loveste e probabil mai agresiva si in relatie

| YoGermanu a răspuns:

Funda?