| anonim_4396 a întrebat:

:* as vrea sa va intreb, dar sa nu raspundeti la caterinca, ce pot face atunci cand tipul pe care il plac are o iubita absolut hidoasa? adica multe persoane imi spun ca el m-ar place pe mine si inca e cu tipa aia pentru ca ii este mila. as vrea sa fiu cu el, il plac de luni de zile. va implor, ajutor! sad fundiţă

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Cam trist dar daca tie nu iti place tie asta nu inseamna ca lui nu ii place.iar daca sta cu ea iti spun eu ca de mila nu poate fi pentru ca doar asa simplu din mila nu ramaii cu o persoana.

| CrisutzuxD a răspuns:

Wow dilema.dar te-ai gandit ca poate o place nu pentru aspect ci pentru caracterul ei...ma rog vb cu el

| Mufiiinel a răspuns:

Nununuuu, deci tipa e grasa si proastaa. adica daca ii spui "tu esti fata!" ea spune: "nu-i adevaraat"... ma rog, incerc sa trec peste :*

| Eu_7717 a răspuns:

Si eu am patit exact acelasi lucru cu un baiat da pana la urma mi-am dat seama ca chiar o iubeste straight facesi la fel. fata e hidoasa :-&...fi indiferenta cu el un timp.si daca ramane tot cu ea atunci incearca sa-l uitioh go on...