| Kiiindeer a întrebat:

Buna TPU :*! As vrea si eu niste statusuri puppy dog eyes gen : Când te simţi cel mai bine cu o persoană, te dezamăgeşte! Dau fundita :**! Merci >:d

Răspuns Câştigător
| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Am langa mine cel mai frumos baiat din lume iar eu ma gandsc la tine…un mucos care nu ma meritzi…baiatu ala imi daruieste cele mai sincere sentimente…iar tu iti bati joc de mine.degeaba il am pe el daca eu te vreau p tine…plod asa cum esti…eu te iubesc…el…e diferit…desi nimeni numi poate da ce-mi da el.nujtii sa iubesti, nujtii cum sa te comportzi, nujtii cum sa reactzionezi in anumite momente…tu ma fac sa sufar…sa plang…sa disper…te iubesc enorm scumpule…te rog intoarce-te la mine puiule…si hai sa lasam totul la o parte pentru ca eu st disspusa sa fac asta…nu stiu daca si u! as face orice numy sa fim k inainte! mi-e dor de tine…mi-e dor de noi…numy am nimci din toate astea…doar amintirile…cu care traiesc sperand k se vor intoarce kndva.intoarce-te te rog kaci m-am saturat sa plang…numay pot si numay vreau sa plang…te iubesc!crying((((((