| R0R0 a întrebat:

Ce faceti daca o persoana va dezamageste?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Ii inteleg, asa sunt oamenii, fac greseli. Omul e sortit greselii. Daca ma dezamageste nu mai voi avea incredere in acea persoana!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Ce intelegator esti!batting eyelashes

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Nici sa le dau foc, cum a spus @Keoriirolling on the floor)).

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

laughing

| milkie a răspuns (pentru Drimmero):

Aaaa, acum ma judeci. Ia sa vezi, ca vin la tine acasa. Cu bricheta.

| R0R0 explică (pentru milkie):

Iti zic eu unde sta! laughing

| Drimmero a răspuns (pentru milkie):

Bwuahahaha, va sa zica, vrei sa ma faci sa am fobie de brichete, nu?

| milkie a răspuns (pentru R0R0):

Ohohoho. Doi contra unu. Bun. Hai sa luam si benzina de data asta.

| R0R0 explică (pentru milkie):

De acord. laughing

| milkie a răspuns (pentru Drimmero):

Pentru asta sunt aici. :^)

| Drimmero a răspuns (pentru milkie):

Pentru exterminarea rasei umane?

| milkie a răspuns (pentru Drimmero):

Normal. Cum altcumva as putea deveni regina?

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Complotezi impotriva mea?

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

laughing.
Nici vorba.
Doar o ajutam.

| Drimmero a răspuns (pentru milkie):

Aici este comunitatea TPU, mai mult de atat, traim in secolul 21, nu mai se pune problema regalitatilor!

| milkie a răspuns (pentru Drimmero):

Inca exista tari monarhice. Regatul Unit, Belgia, Danemarca. Am sanse.

| Drimmero a răspuns (pentru milkie):

Stiu ca mai exista, doar glumeam.

| milkie a răspuns (pentru Drimmero):

Stiu, stiu. Si eu glumeam. Nu vin cu tunul dupa tine.
Poate.

| Drimmero a răspuns (pentru milkie):

rolling on the floor))))))))))!

69 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Depinde de persoana.
Daca imi este ruda, trec mai usor peste, daca este un prieten, caut sa ii aduc la cunostinta ca unui prieten nu se face asa ceva.
Imi trece usor supararea, nu ma razbun, dar sunt reticenta in fata lor si nu mai apelez la ei.
O zi buna happy

| R0R0 explică (pentru caramela):

Multumesc, la fel! kiss

| AvalohAlyn a răspuns:

Ori ii mai dau o sansa ori ii spun ca sunt dezamagit si il mustrez cautand sa inteleg motivele, cauzele dar si incercand sa fiu intelegator.
Asa e cel mai bine dar cateodata daca sunt dezamagit tare, ma mai si enervez.Dar imi trece.

| R0R0 explică (pentru AvalohAlyn):

Si mie imi trece repede.

| RAY a răspuns:

O ignor, razbunarea e deserta

| R0R0 explică (pentru RAY):

Ai dreptate.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

= ) ) ) )

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

?

| Drimmero a răspuns:

De ce nu vrei sa tragi cu tunul dupa ei? Este mai simplu, bagi ghiuleaua pe teava si ai tras!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu unul as vedea dincolo de asta.
As incerca sa inteleg de ce a facut asta.
Poate nu te dezamageste cum crezi tu. Poate face doar altfel lucrurile.
Sunt si astfel de situatii. Trebuie doar sa privesti dintr-o alta perspectiva. Poate cealalta persoaba sufera si ea.
Cine te-a dezamagit laughing?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Stiu ca te-am dezamagit. Si o spun in fata tuturor.
Cineva sper sa ma inteleaga.
crying(
Si numimi da foc.

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Nu-ti dau.
Dar stii de ce ma simt dezamagita.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Da stiu. Si o spun de fata cu toata lumea ca imi pare rau crying(

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Nu ai de ce. Lasa.

| J0B0MAT a răspuns:

Sunt trista, suparata o perioada.Nu mai am incredere asa multa in persoana respectiva si racesc relatia.

| R0R0 explică (pentru J0B0MAT):

Adica o ocolesti.

| J0B0MAT a răspuns (pentru R0R0):

Nu neaparat. Mai ales daca e o persoana apropiata.

| R0R0 explică (pentru J0B0MAT):

Am inteles! big grin

| J0B0MAT a răspuns (pentru R0R0):

winkingkiss

| R0R0 explică (pentru J0B0MAT):

kiss
love struck.

| RainmakerX a răspuns:

Sunt obisnuit cu lucrurile de genul...
De obicei vorbesc cu alta persoana *ex: prietenii apropiati*

| R0R0 explică (pentru RainmakerX):

Deci ai fost dezamagit de multe ori.

| R0R0 explică:

laughing.

| Florentina9210 a răspuns:

O ignor! O las sa vada ca a gresit.

| Dariusuu a răspuns:

I spun ceea ce ma deranjeaza normal ca sa stie si ea.
Dar nu prea are cum sa ma dezamageasca dar nu am asteptari de la ea.

| oprescudorin11 a răspuns:

In general am mai multi prieteni si prietene decat pot face fata! Nu mai vorbesc de potential.
Abia astept sa na dezamageasca cineva, uneori dezamagesc eu intentionat-si mai grav! Caci raman doar cu cine trebuie sa fiu in agenda! Putini, dar pe placul meu!

| R0R0 explică (pentru oprescudorin11):

Mai bine asa.

| oprescudorin11 a răspuns (pentru R0R0):

Daca nu esti prea zgarcita! Lumea misuna de oameni! Si tu plangi ca te-a dezamagit? Nu-mi vine sa cred! Ierti si mergi mai departe! Eu asa fac, cel putin.Nu prea m-am pacalit!

| R0R0 explică (pentru oprescudorin11):

Nu plang.

| Idkidk a răspuns:

Il uit, tu? Ohh, funda? Ah, sa fie mai complet raspunsul : Da, pot uita. E ok?

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

Raspunzi cum vrei tu laughing
Nu ma supara.
Eu incerc sa o ocolesc si ii transmit semnale ca sunt suparata.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Trebuie sa ai asteptari de la cineva ca sa te poata dezamagi ori eu nu am asteptari de la nimeni.

| alexandrualind a răspuns:

Eu astept sa isi ceara scuze.

| R0R0 explică (pentru alexandrualind):

Nu toti sunt asa.

| alexandrualind a răspuns (pentru R0R0):

Bine,stiu,asa sunt eu.

| DarthRevan a răspuns:

Simplu happy! Nu ma supar, ma gandesc ce am facut eu, ma analizez si ma duc sa muncesc sa imi vad de viitor sa inspir alti oameni sa faca acelasi lucru sa se dezvolte pentru a evolua.

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Încerc să mă gîndesc ce e în neregulă cu mine.Deoarece cînd cineva te dezamăgește este doar vina ta, căci tu ai avut așteptări mult prea mari.

| R0R0 explică (pentru FrumusicaSufletista):

Dar poate are o vina si cel care te-a dezamagit.

| FrumusicaSufletista a răspuns (pentru R0R0):

Nu,pentru ca tu ai avut mari asteptari, e vina sa doar daca el ti-a promis un lucru personal, in alt caz e doar vina ta.

| DarthRevan a răspuns (pentru FrumusicaSufletista):

Nu e vina ta tot timpul, dar in multe cazuri este.De aceea este important sa te cunosti pe tine sa stii ce vrei si cine devii in viata. Nimeni nu greseste pana la urma, tot ce facem are un scop si pana la urma tot vom invata ceva.

| R0R0 explică (pentru DarthRevan):

Exact.

| RoscovanaSexy a răspuns:

O ignor o perioada apoi ii spun in fata ce si cum si incercam sa rezolvam.

| R0R0 explică (pentru RoscovanaSexy):

Inteleg.
Simplu si la obiect.

| RoscovanaSexy a răspuns (pentru R0R0):

Asa e viata trebuie sa fi puternica! kiss

| R0R0 explică (pentru RoscovanaSexy):

Ai mare dreptate! kiss

| HelpYouAndHelpMe a răspuns:

Nu e ușor.Eu am trecut prin asta.Nu e ușor să o ignori.Nu e ușor să o lași baltă.Nu e ușor să uiți acea persoană.Eu am o colegă, care tot se crede ea. știi despre ce vorbesc. Bârfește colegii pe la spate. Spune că au păduchi, că îl place pe x, y etc.Și pe mine m-a bârfit.Nu e deloc ușor.Nu vreau să o bârfesc și eu pe ea, dar...Ea m-a mințit de nu știu câte ori, a mințit și pe alte fete.Eu încerc să o înghit, dar nu știu cât o mai pot suporta.Am și fost certate de câteva ori.

| R0R0 explică (pentru HelpYouAndHelpMe):

Ei,bine exista persoane si persoane.
Cred ca e invidioasa daca te barfeste.