| Alexintunecatul a întrebat:

Cand te simti singur/a...cand persoana pe care o iubeai cel mai mult te dezamageste...cand simti ca viata nu are culoare ce faci?

Răspuns Câştigător
| M0nStEя a răspuns:

Te resemnezi si iesi undeva sa te plimbi, asculti muzica, te ocupi de ceea ce iti place mai mult [ hobby`uri de ex. ], fara resentimente te masturbezi ceva in gen: " FUCK YAa! " iti schimbi numele de pe TPU.ro sa nu sperii oamenii, inveti ceva ce ti-ai dorit de mult... gen: dans, pictura, pana mea, ce vrei tu... :* Sper ca te-am ajutat daca nu am reusit sa te inveselesc :]] :*

| Alexintunecatul explică (pentru M0nStEя):

happy....sincer raspuns si cred ca e destul de consistent

| M0nStEя a răspuns (pentru Alexintunecatul):

:] Pai este sincer... altfel degeaba m`as mai fii chinuit sa iti raspund big grin

| Alexintunecatul explică (pentru M0nStEя):

Atunci te premiez...happy

| M0nStEя a răspuns (pentru Alexintunecatul):

Multumesc ♥

| M0nStEя a răspuns (pentru Alexintunecatul):

Nu iti pot raspunde la mesaj pentru ca sunt membru junior. Dar id-ul meu e : d3dzz.

| Madalina_7770 a răspuns (pentru Alexintunecatul):

Hey...stiu ca nu are legatura cu intrebarea da-mi id-ul tau pe privat ca eu nu reusesc pls!

| Alexintunecatul explică (pentru Madalina_7770):

Alexintunecatul...

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți să-mi răspunzi și mie la întrebarea ta? Când persoana pe care o iubești mai mult decât orice pe lume, pentru care ți ai da sufletul te dezamăgește ce faci cum supraviețuiești? crying(((((((

| Alexintunecatul explică (pentru anonim_4396):

Persoana care te-a dezamagit inca te cauta dar ai blocat-o peste tot...Si as vrea sa cred ca inca o mai iubesti!

| Ramo137 a răspuns:

Te duci la un psiholog sau cel mai bine la un preot.