| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUwinking! As vrea si eu sa stiu parerea voastra. Sunt fata am 58 de kilograme, 13 ani si o inaltime de 1.70. E bine? Peste 4 luni fac 14winking

10 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

E bine

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

E foarte bine! Eu am aproape 14 ani si am doar 1, 57.
sigh
Si 45 de kglaughing Sunt scuuunda!

| Musiclife15 a răspuns (pentru PamfleticaTotHellenne):

Pai nu esti chiar scunda. Eu sunt cea mai inalta din clasa laughing

| PamfleticaTotHellenne a răspuns (pentru Musiclife15):

Sunt scunda, chiar cea mai scunda din clasalaughing, poate o sa mai cresc putin! puppy dog eyes

| Ziiziii a răspuns:

E foarte bine!

P.S.-La multi ani (iti spun acum ca poate peste 4 luni nu apuclaughing)

| Musiclife15 a răspuns (pentru Ziiziii):

Multumesc. Desi eu nu sunt foarte multumita de felul in care arat. ori hainele nu ma pun in valoare. sau eu nu stiu cum sa ma imbrac. de obicei port haine largi. pentru ca cele stramte ma fac sa arat ciudat laughing

| Ziiziii a răspuns (pentru Musiclife15):

Nu e deloc asa, poate tie nu iti place cum stau hainele pe tine

| Musiclife15 a răspuns (pentru Ziiziii):

Imi dai si mie facebook-ul tau? Nu pot vorbi cu tine prin mesaje sad Bineinteles, daca ai big grin Sau un ID daca nu te superi.
P.S: sunt fata, am specificat in intrebare happy

| Ziiziii a răspuns (pentru Musiclife15):

Gabi_gabitza55

| Ziiziii a răspuns (pentru Musiclife15):

Scuze,nu am observat sau ma poti gasi pe fb Baciu Gabriella...(am o poza cu o fetita mai micuta blonda) ca sa ma gasesti mi usorbig grin