| brezo_4292 a întrebat:

as vrea si eu statusuri pentru fete invidioase:]]...

3 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Uite mai multe ::

Aii grijă pitipoancowinking! Nu te da la ell;; ataT timp caT e cu mine: X!`. Scrie numele meu pe el`!: X;; ).

.●. Fata`! De acum.îmi poţi citi pe buze: mă piş pe tine fără scuze. Căci orice rău ce ţi se întâmplă pe mine începe să mă amuze.;>●"

•[O faţă de [PRINŢESA]! Un corp [INDECENT]! Şi un stilou`. Să O induci în [TESTAMENT]! Nuu` se cOmpara ca tarfa din fata blOcului`.smug Aia e sexy si inalTa dOoarr datOrita tocului.

• Fa`! Tнυ nu`мi ѕρυi мiє`: " ρнaa`! " • • aѕta є ιηtσtdєaυηa`яєρℓiкa мєa`!

Ma copiezi. si?! Ce-ai rezolvat`. O papusa cu o zdreanta e greu de egalatwinking

CopiLariaa mOoaree`smug Sii va ajunGe o diVa cand va fi maree`! smug love struck

Esti JalniCca siii o sTii prea bine`! De ce ma urasti :o Ca sunt mai bunaa` decaT tine? :o UrasTe`masmug Ca prietenuu` tauu` intOarce capuu` dupa mine smug Si aTunci cand e cu tine smug love struck

| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute