| Andreea2629 a întrebat:

Buna TPU as vrea statusuri petru invidioase, despre iubire si pentru dusmani?

Răspuns Câştigător
| Manyna a răspuns:

"nu sunt perfecta...stiu! am o gramada de defecte...da` n`am obligat pe nimeni sa ma accepte"

Promite-mi că vei fi şi mâine cel pentru care eu trăiesc!

Ce s'ar face sufletu de n'ai fi pe lume tuuuulove strucklove struck

Te iubesc,nu ma crezi,scoate-mi inima si vezi, fara inima as trai, fara tine as murilove struck

Esti al meu, sunt a ta, m-as certa pentru tine si cu Dumnezeu ca nici el n-ar putea vreodata de langa mine sa te ia!

In orice zi as vrea sa-ti multumesc, mi-ai dat motive in viata sa traiesc, la orice pas m-ai sustinut, eu te iubesc, te iubesc mult!

Gandul...stii,ma duce la tine, la orice pas care il fac te vad numai pe tine, fiecare vorba, un cuvant e despre tine.
Ca mine n-o sa se nasca, asa mult sa te iubeasca!

Mi-as dori sa fim singuri in telecabina, suspendati, inghetati si fara lumina, anuntati ca-n 12 ore va porni curentul.Nevoiti a ne-ncalzi sa traim momentu!

Mie dor de ochii tai frumosi atat de dulci si de duiosi de focul din privirea lor de chipul tau fermecator!love struck

De tine am nevoie caci tu ma faci sa uit de tot, chiar si atunci cand urlu "Doamne nu mai pooot!", tu ma tii departe de probleme, nu stiu cum reusesti sa ma faci sa-ti raspund la fel atunci cand ma iubesti!

Te iub non-stop si nu zic niciodata Piuaaa.Pentru k nici pe tine nu te dor picioarele sa alergi prin mintea mea toata ziuaa!

"Cate s'au spus.cate s'au dus.nu' ma mai doare...cu orice zi'n plus...sunt mai sus! restul'. doar vorbe goale!"

Chiar crezi ca ma afecteaza!?`
Zambesc din nou`.
asta`i tot ce conteaza`.

Poate am aere’n cap.asta e doar problema mea.nu poti sa ma suporti.asta e doar problema ta…nu ma cunosti…nu mai comenta.ai grija d viata ta…nu d a mea

| SimonaCristina a răspuns (pentru Manyna):

Din partea mea ai o funda imensa...

7 răspunsuri:
| Anaalex520 a răspuns:

Sa-i spui lu` mata! pe mine ma doare fix... undeva.

Ca m'a intarit "fata mergi inainte, o sa ai parte si de fapte, numai de cuvinte!"

"Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta, vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

VEZI AICI http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| Manyna a răspuns:

"Barfa e reclama fara plata.Deci barfeste fata, oricum eu voi fi mai castigata!"

"Vorbeste despre viata mea cand a ta va fi un exemplu!"

"Te minte fata mea, ca te iubeste si te vrea.Cand se uita la poza mea ii curge lacrima.Sta cu tine dar se gandeste la mine, te saruta pe tine dar ma simte pe mine, 100 ca tine si niciuna ca mine!"