| ioioioi a întrebat:

As vrea niste statusuri pentru persoane invidioase, birfitoare...

Răspuns Câştigător
| TraficantaDeFunde a răspuns:

Pai uite cateva statusuri :

Decat sa plang Cu voi, prefer sa rad de voi!

E timpu` Sa trec la nivelu` urmator. Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior.

Hey tu.Frumoasa din padurea adormita.Nu adormi tu definitiv sa mai scapam de o vita? :d

Iubeste`o! Nu`mi pasa! pastreaz`o de tot. iar pe mine priveste`ma si lingete pe bot! winking

Are pretentii`, Are intentii` bune. E Cea Mai Scumpa Din lUme, E SeriOasa NuU`i Arde De GlUme blushing

Stiu ca vei cauta in fiecare EA ceea ce odata adorai la mine! dar nu vei gasi.

Crezi ca ma faci geloasa? Nea`h.Nu imi pasa:d, ramai cu nasoala ta.Te pupa amica ta`:*!

Fata e criminala`, e bet0n. Nu merge la ea decat daca esti campion;* E fenomenaLa deloq` Banala [-x Demantiala Chiar faTaLa batting eyelashes 0riginala si Senzuala blushing nu crezi ca` sunt reala` whistling

Draga mea, nu ma privi cu ura...te-a iubit dar stii...eu sunt mai buna.laughing

Ea nu tine cOnt de moda.O arde cum o simte! love struck. Ea se imbraca in stilul ei. Iar stilul ei nu minte! love struck

2 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Http://adacristina.wordpress.com
sper sa gasesti ceva acolo

| gabrielutzu a răspuns:

Ce cccaaacccaaattt.